Anasayfa / Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Kubilay Güler

Adres / Address
ViaFlat İş Merkezi No: 7 / 2 Söğütözü – Çankaya – Ankara

Telefon / Phone
0850 303 3137 – 0553 302 7612

Whatsapp
0553 302 7612

Elektronik Posta / Mail
haber@secimhaber.com reklam@secimhaber.com

Servis Sağlayıcı / Service Provider
5M Bilişim Teknolojileri


Gizlilik Politikası
Seçim Haber Medyacılık tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yetkililerin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within this site. However, sometimes the this site uses third parties to process your information. This site requires these third parties to comply strictly with its instructions and this site requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with this site, we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the this site and its services. When you use this website online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in this website’s cookies section of our full Privacy Policy.


Hukuka Aykırılık Bildirimi / Illegality Notice
Firmamıza ait olan bu web sitesinin yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri sikayet@secimhaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.